HelsinkiWest

Sommarostrand-strawberry-cake - Copy

Yhteystiedot: info@helsinkiwest.fi

Hallitus 2019

Puheenjohtaja Tarja Aalto
tarja@goodwaves.fi
Hanko, Sattva Living ja Good Waves Consulting Oy
www.goodwaves.fi, www.ayurvedicchoice.com

Varapuheenjohtaja Matti Piirainen
matti@guidematti.fi
Guide-Matti
www.guidematti.fi

Taloudenhoitaja Henrica Ewalds
henrica.ewalds@gmail.com
Hotel Sea Front
www.hotelseafront.fi

Sihteeri Nora Garusi
nora.garusi@gmail.com
Dönsby Bed & Breakfast
www.donsby.fi

Tiedottaja Taina Sillander
taina.sillander@mustionlinna.fi
Mustion Linna
www.mustionlinna.fi

Varajäsen Lena Aschan
lena.aschan@gullo.fi
www.gullo.fi

HelsinkiWest ry on rekisteröity yhdistys, jonka tehtävänä on yhdistää Länsi-Uudenmaan alueen matkailualan toimijoita ja markkinoida heidän palvelujaan Suomessa sekä kansainvälisillä markkinoilla.

HelsinkiWestin jäsenet ovat matkailijoita palvelevia yrityksiä. Yhteistyössä luomme tuotteita jossa tarjoamamme palvelut täydentävät toisiaan näin muodostaen hienoja kokonaisuuksia joista vieraamme pääsevät nauttimaan.

Kaikki yritykset on sanoin ja kuvin esitelty verkkosivuillamme suomeksi, ruotsiksi ja englanniksi. Toivomme että löydät ne kokemukset ja sen inspiraation, joka innostavat pakkaamaan matkalaukkusi ja suuntaamaan meille. Tervetuloa!

Jos olet Länsi-Uudellamaalla toimiva yrittäjä ja haluat liittyä iloiseen seuraamme, ota yhteyttä, info@helsinkiwest.fi, niin kerromme lisää.

Olemme tehneet parhaamme kootaksemme hyödyllistä ja mielenkiintoista tietoa Länsi-Uudenmaan alueen yrityksistä, nähtävyyksistä ja aktiviteeteista, eri toimijoiden antamien tietojen perusteella. HelsinkiWest ei vastaa mahdollisista virheistä. Tarkista aina yritysten omat kotisivut joissa on myös annettu enemmän tietoja. Kerrothan meille jos kaipaat jotain tai jos verkkosivullamme on väärää tietoa. Otamme kiitollisuudella vastaan kaikki palautteet, kommentit ja toivomukset.

Käy myös – ja tykkää – meidän Facebook sivustamme, jossa yritykset kertovat ajankohtaisista tapahtumista ja uusista tuotteista.

Instagram: @visithelsinkiwest

Facebook: www.facebook.com/visithelsinkiwest/